biuro@rotadril.pl
(+48) 50 535-62-26

Zestawy do Grouting'u

Zestawy mieszalników i pomp tłocznych to bardzo popularne ostatnio rozwiązanie i szczególnie wykorzystywane przez firmy dla których mobilizacja, porządek na budowie i szybkość wykonania zadania to najważniejszy priorytet.
Dzieki elastyce proponowanej przez firmę STA możemy dobierać odpowiednie zestawy pod każde indywidualne zlecenie. Bardzo ważnym elementem jest możliwość wykorzystania bazy czyli mieszalnika z odpowiednio dobranym układem hydraulicznym pozwalającym na zasilenie pompy tłocznej o parametrach maksymalnego wydatku i w to samo miejsce z tym samym układem hydraulicznym pozwalającym na zasilenie pompy tłocznej o parametrach maksymalnego ciśnienia tłoczenia. Takie rozwiązanie bardzo popularne jest podczas wykorzystywania zestawu do dwóch różnych prac np: kotwy, mikropale, iniekcje typu DSM czy wreszcie mini - jet.
Niesamowitą również zaletą jest możliwość zasilania zestawów mieszalników i pomp tłocznych własnym silnkiem Diesel'a, jest to rozwiązanie szczególnie polecane dla firm, których zlecenia opierają się także na niewielkich metrażowo pracach ale wymagających szybkich realizacji.
Firma STA proponuje swoje zestawy zarówno na jednej ramie jak i odzielnie, w kontenerach oraz odkryte z możliwością zabudowy silosa bezpośrednio nad wagą. Cały proces przygotoania mieszanki może odbywać się zarówno manualnie jak i automatycznie. Pełny zapis procesu mieszania i tłoczenia. Mieszalniki z możliwością mieszania 10 składników i zapamiętania 20 formuł. Nasze zestawy od lat pracują w Polsce i cieszą się zaufaniem kluczowych klientów z branży fundamentowej i wiertniczej.

Specjalizujemy się w doradztwie

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu?
Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

I accept

lub zadzwoń już teraz
(+48) 50 535-62-26

Używamy ciasteczek (plików cookies), dzięki czemu nasza strona może działać lepiej - dowiedz się więcej.
Rozumiem i akceptuję