biuro@rotadril.pl
(+48) 50 535-62-26

Pompy tłoczne

Pompy tłoczne zarówno klasyczne tłokowe jak i nurnikowe to bardzo popularne rozwiązanie, które gwarantuje osiągnięcie zarówno maksymalnych parametrów wydatku jak i ciśnienia w tym samym czasie z pełną regulacją zarówno wydatku jak i ciśnienia.
Dzięki elastyce proponowanej przez firmę STA możemy dobierać odpowiednie zestawy pomp tłocznych pod każde indywidualne zlecenie. Bardzo ważnym elementem jest możliwość wykorzystania bazy czyli odpowiednio dobranego układu hydraulicznego pozwalającego na zasilenie pompy tłocznej o parametrach maksymalnego wydatku i w to samo miejsce z tym samym układem hydraulicznym pozwalającym na zasilenie pompy tłocznej o parametrach maksymalnego ciśnienia tłoczenia. Takie rozwiązanie bardzo popularne jest podczas wykorzystywania zestawu do dwóch różnych prac np: kotwy, mikropale, iniekcje typu DSM czy wreszcie mini - jet i sturbo - jet.
Szerokie zastosowanie pompy STA znalazły w wiertnictwie zarówno w odwiertach pod dolne źródła pomp ciepła, odwiertach studniarskich, geologicznych, inżynierskich i wreszcie w iniekcjach nisko i wysokociśnieniowych a to dlatego, że możliwość regulacji głównych parametrów pompy jest hydrauliczna. Ponadto zasilanie pompy nie wymaga dodatkowego działania silników hydraulicznych a całość skonstruowana jest tak, że pompy te można adaptować do każdego urządzenia hydraulicznego - wiertnice, palownice a także samodzielne agregaty hydrauliczne.
Ogromną również zaletą jest możliwość zasilania pomp tłocznych własnym silnkiem Diesel'a, jest to rozwiązanie szczególnie polecane dla firm, których zlecenia opierają się także na niewielkich metrażowo pracach ale wymagających szybkich realizacji.
Firma STA proponuje swoje pompy zarówno na jednej ramie z własnym zasilaniem jak i oddzielnie do samodzielnego montażu. Nasze zestawy od lat pracują w Polsce i cieszą się zaufaniem kluczowych klientów z branży fundamentowej i wiertniczej.

Specjalizujemy się w doradztwie

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu?
Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

I accept

lub zadzwoń już teraz
(+48) 50 535-62-26

Używamy ciasteczek (plików cookies), dzięki czemu nasza strona może działać lepiej - dowiedz się więcej.
Rozumiem i akceptuję