biuro@rotadril.pl
(+48) 50 535-62-26

Nasi producenci

BERETTA

Wielozadaniowe wiertnice, które prawdopodobnie jako jedyne na świecie są w stanie wykonać każdą metodę i technologię wiertniczą wykorzystywaną obecnie na europejskim i światowym rynku.

Strona producenta

STA

Zestawy mieszalników, pompy tłoczne niskociśnieniowe oraz wysokociśnieniowe typu Jet–Grouting, silosy stałe i ruchome, podajniki śrubowe oraz kompletne sprzęt do wibroflotacji.

Strona producenta

PAGANI

Maszyny do sondowań statyczno-dynamicznych z mechanicznym stożkiem Begemann'a, stożkiem elektrycznym CPTU, sejsmicznym S-CPTU, dylatometrem Marchetti DMT, S-DMT, podwiertów niezależną głowicą obrotową montowaną w belce naporowej oraz szereg adaptacji sondy dynamicznej: SPT, Shelby Sampler, NNS, Raymond Sampler, badania środowiskowe, próby gruntu z zawartością i określeniem stanu gazu.

Strona producenta

CGR

Kompletne zestawy do wierceń obrotowych, na sucho, przy użyciu płuczki bentonitowej, wodnej i powietrznej. Pełna oferta na świdry, gryzery, żerdzie, rury osłonowe i płuczkowe, koronki i osprzęt do rdzeniowania.

Strona producenta

CRM

Kompletny osprzęt do Jet-Grouting'u.

Strona producenta

BURLOC

Młotki pneumatyczne do wierceń z tzw powietrznym obiegiem płuczki, do wierceń strzałowych, systemy do wierceń z jednoczesnym rurowaniem typu Overburden system.

Strona producenta

SUNDRIL

Rdzeniówki pojedyncze, podwójne, potrójne oraz rdzeniówki wrzutowe.

Wiertnice Beretta

są tak silne, że są w stanie diabła z piekła za rogi wyciągnąć!

Używamy ciasteczek (plików cookies), dzięki czemu nasza strona może działać lepiej - dowiedz się więcej.
Rozumiem i akceptuję