biuro@rotadril.pl
(+48) 50 535-62-26

Wiertnice Beretta

Przedstawiamy Państwu wysokiej klasy wiertnice do gruntu firmy BERETTA. To bardzo prosty, a zarazem bezawaryjny produkt, który jest przyjazny, intuicyjny, tani w zakupie i eksploatacji. Maszyny Beretta dzięki swoim kluczowym modelom: BERETTA T - 21, BERETTA T - 26, niezastąpiony na polskim rynku, bardzo popularny model BERETTA T - 57 GEO, a także BERETTA T - 44, która za sprawą swojej popularności na rynkach europejskich doczekała się aż trzech odmian tj. BERETTA T - 44, BERETTA T - 44 GEO oraz BERETTA T - 44 GT - najlżejsza wiertnica z możliwością wierceń niezależną głowicą do rur obsadowych oraz rur płuczkowych (żerdzi wiertniczych). Firma BERETTA jest liderem na rynku polskim, a także na rynku europejskim w segmencie wiertnic pod pompy ciepła, studnie, otwory rdzeniowe, geoinżynierię i geotechnikę. Wiertnice BERETTA to nowoczesna konstrukcja spełniająca najwyższe standardy europejskie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom są wysoce efektywne i zapewniają wysoką skuteczność prowadzonych prac. Montowane silniki i zestawy hydrauliczne są wysokowydajne i wyjątkowo oszczędne - ograniczona jest również przy tym emisja spalin i hałasu. Zastosowane sprawdzone rozwiązania gwarantują bezpieczną pracę dla operatora. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych modeli i rodzajów wiertnic Beretta z naszej oferty.

Lider w segmencie wiertnic pod dolne źródła pomp ciepła, odwiertów pod studnie, mikropale, kotwy gruntowe oraz kolumny Jet-Grouting i DSM.


wiertnice beretta Siedziba firmy Beretta

Firma Beretta została założona 1964 roku przez właściciela Alfredo Beretta, który od samego początku chciał stworzyć bardzo prosty bezawaryjny produkt, który będzie przyjazny, intuicyjny i tani w zakupie jak i późniejszej eksploatacji. Już dziś wiemy, że założenia seniora były słuszne czego odzwierciedleniem jest sprzedaż ponad 84 000 sztuk różnych zestawów w ciągu 50 lat swej świetnej działalności. Obecnie dzięki powiewowi młodej myśli technicznej opartej na sprawdzonej od lat koncepcji oraz ogromnym doświadczeniu, pasji do pracy, profesjonalizmowi i innowacyjności możemy śmiało powiedzieć iż Beretta jest liderem w segmencie wiertnic pod dolne źródła pomp ciepła, odwiertów pod studnie, mikropale, kotwy gruntowe oraz kolumny Jet-Grouting i DSM.

Specjalizujemy się w doradztwie

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu?
Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

I accept

lub zadzwoń już teraz
(+48) 50 535-62-26

Używamy ciasteczek (plików cookies), dzięki czemu nasza strona może działać lepiej - dowiedz się więcej.
Rozumiem i akceptuję